Suomen Newfoundlandinkoira Ry

Toimihenkilöt

Hallitus 2019-2020

Puheenjohtaja / Palkintovastaava

Jussi Nummiola
Puuperänkangas 6 90830 Haukipudas
0400 964685
jussi.nummiola@gmail.com

Sihteeri

Kami Karjalainen
Kaanaantie 145 04740 Sälinkää
040 913 7330
nf.sihteeri@gmail.com

Jäsensihteeri

Erja Alamäki
Putaankatu 35 95420 Tornio
040 743 8278
nf.jasensihteeri@gmail.com

Jäsenet

Anita Al-Bachy
Kitimenpolku 21 A 14 90500 Oulu
0400 584990
anita.albachy@gmail.com

Reetta Nikkarikoski
Hautalanmäentie 19 40950 Muurame
050 368 9486
reetta.nikkarikoski@gmail.com

Sari Oinonen
Viensuuntie 67 81820 Kylänlahti
045 868 5233
vanharajala@gmail.com

Merja Vuorisalmi
Kattilaistentie 22 C 16 33960 Pirkkala
050 383 9317
merja.vuorisalmi@gmail.com

Varajäsen:
Nina Simonen Vantaa
050 544 5674
nina.simonen@gmail.com

Harrastustoimikunta

Reetta Nikkarikoski
Heidi Aittolampi
Heidi Ekola
Suvi Nikkilä
Sanna Rantala

Vepe, toko, rally-toko ja muut
nf.harrastustoimikunta@gmail.com

Terveystoimikunta

Anne Iivonen
Hanne Laine
Katja Kivistö
Merja Vuorisalmi

nf.terveystulokset@gmail.com

Tarvikemyynti

nf.tarvikemyynti@gmail.com

NF-Uutiset, toimitus

Merja Vuorisalmi
Heidi Aittolampi
Nina Simonen

nf.lehti@gmail.com

Pentuvälitys

Merja Vuorisalmi

nf.pentuvalitys@gmail.com

Jalostustoimikunta

Erja Alamäki
Johanna Eskelinen
Sari Oinonen

nf.jalostustoimikunta@gmail.com

Rahastonhoitaja

Irma Nurmi

nf.rahastonhoitaja@gmail.com

Yhdistyksen lehtileikekirjojen, valokuva-albumien ja vanhuslistan ylläpitäjä

Sirpa Palo
Huhtalantie 191 84100 Ylivieska
040 523 8374
sirpa.palo@kotinet.com

Kennelliiton valtuustoedustajat 2017-2019

Miia Ajo

varalla Anita Al-Bachy

Kennelliiton vesipelastuskoetoimikunnan edustajat 2018-2019

Anu Ahonen
anu.ahonen@jyvaskuljetus.fi

Johanna Andersson
joskuandersson@gmail.com

Irmeli Maunonen-Eskelinen
iike.ime@gmail.com

varalla Miia Ajo

Nettisivujen ylläpitäjät

Pentuvälitys:  nf.pentuvalitys@gmail.com
Terveystietokanta
:  nf.terveystulokset@gmail.com
Muut
:  nf.paivitys@gmail.com