Suomen Newfoundlandinkoira Ry

Kasvattajat

Ilmoitusohje »

Kennel Black Tower

Erja Alamäki
Putaankatu 35
95420 Tornio

040-7438278
eppu79@gmail.com

BlackTower

Kennel Charmifarmin

Kami Karjalainen
Kaanaantie 145
04740 Sälinkää

040-9137330
kami.karjalainen@gmail.com

Charmifarmin

 

Kennel Flying Tail’s

Anna-Leena Taavettila
Pellontie 50
97220 Sinettä

040 847 1186
kennelflyingtails@gmail.com

FlyingTails

Kennel Haumean

Miia Ajo
Suittilankatu 10
08100 Lohja

044 0101 044
miia.ajo@gmail.com

Haumean

Kennel Huntturan

Seija Ojanperä
Vehmaansalontie 279
79100 Leppävirta

040-5330595
ojanperaseija@gmail.com

Huntturan

Kennel Luvimarin

Petra-Sofia Ylinen
Niementie 223
29100 Luvia (Satakunta)

050 561 3140
Kennel.luvimarin@gmail.com

Luvimarin

 

Kennel Maduro’s

Pauliina Suomela
07700 Koskenkylän Saha (Pernaja)

040 536 5828
maduros.fi@gmail.com

maduros

Kennel Mustajan

Minna Sallavo ja Anna-Liisa Kuusela
Ilveslammentie 21
71570 Syvänniemi

050 534 7328 / Minna
050 533 7329 / Anna-Liisa
minna.sallavo@dnainternet.net

 *

Mustajan

Kennel Tallustassun

Marjo Kirjola
Siltakyläntie 187
49220 Siltakylä

050 409 5810
marjokristiina.kirjola@outlook.com

Tallustassun

 

Kennel vom Kauttelsheim

Marja-Liisa Laakkonen

lisätietoja sähköpostitse:
vomkauttelsheim@hotmail.com

Kauttelsheim

 

Kennel Wave Seeker’s

Outi Lius
Kainoontie 44
04480 Haarajoki

040 566 6627
outi@waveseekers.net

Waveseekers

Kennel Watercubs

Bettina, Annina & Virva-Riitta Salmelin
Avenue de l’Escrime 97
BE-1150 Bruxelles, Belgia

+32 2 771 67 72
bettinasalmelin@hotmail.com

Watercubskivisilmän

 

Kennel Wood Bear

Ulla Björkund
Lavansaarentie 71
07940 Loviisa

050 574 3442
woodbear.ulla@gmail.com

Woodbear

 

Ilmoitus kasvattajasivulle

* Kasvattajasivun ilmoitus on maksullinen. Vuosihinta on 26 e.
* Kasvattajan tulee olla yhdistyksen jäsen.

Ilmoitusjakso on jäsenmaksusta jäsenmaksuun.
Ilmoitus maksetaan jäsenmaksun yhteydessä tai kesken kautta tilille 1304 3000 1176 19 (Nordea).

Ilmoituksessa olevat tiedot lähetetään ylläpitäjälle. Kuva mieluiten sähköisesti esim jpg-tiedostona.

Lähetä tiedot:
nf.paivitys@gmail.com